Henkilöstö

toimitusjohtaja
Mika Suomalainen
010 841 1802
mika.suomalainen@ekjh.fi



Jätteenkuljetukset

logistiikkapäällikkö
Kimmo Pöllänen
010 841 1810
kimmo.pollanen@ekjh.fi


logistikko
Kai Hanninen
010 841 1832
kai.hanninen@ekjh.fi


logistikko
Eija Hämäläinen
010 841 1825
eija.hamalainen@ekjh.fi



Viestintä ja asiakaspalvelu

asiakaspalvelu- ja viestintäpäällikkö
Mari Ilvonen
010 841 1807
mari.ilvonen@ekjh.fi


viestintäkoordinaattori
Tiina Virtanen
010 841 1837
tiina.virtanen@ekjh.fi


palveluneuvoja
Auli Harjunpää
010 841 1818
auli.harjunpaa@ekjh.fi

palveluneuvoja
Miia Saikko
010 841 1818
miia.saikko@ekjh.fi



Laatu ja ympäristö

laatu- ja ympäristöpäällikkö
Heidi Oksman-Takalo
010 841 1803
heidi.oksman-takalo@ekjh.fi


Kukkuroinmäen käsittelykeskus

aluevastaava
Sami Huotari
010 841 1805
sami.huotari@ekjh.fi


apulaistyönjohtaja
Antti Saikko
010 841 1829
antti.saikko@ekjh.fi




Hyödyksi-asemat ja ekopisteet

käyttöpäällikkö
Ossi Huovinen
010 841 1834
ossi.huovinen@ekjh.fi




Talous- ja henkilöstöasiat

hallintopäällikkö
Satu Kurki
010 841 1801
satu.kurki@ekjh.fi


taloussihteeri
Leila Ripatti
010 841 1804
leila.ripatti@ekjh.fi


laskuttaja
Mia Salonen
010 841 1811
mia.salonen@ekjh.fi


laskentasihteeri
Paula Sauhke
010 841 1812
paula.sauhke@ekjh.fi


reskontra- ja perintävastaava
Marjaana Vihtonen
010 841 1815
marjaana.vihtonen@ekjh.fi



Biokaasulaitos

biokaasulaitosvastaava
Vesa Kaipia
050 535 6447
vesa.kaipia@ekjh.fi

käyttöinsinööri
Vesa Kelaranta
010 841 1809
vesa.kelaranta@ekjh.fi